Napisz do nas sklep@arenawnetrz.pl Przygotujemy wycenę specjalnie dla Ciebie

Nie wybrano towaru!Dostarczamy każdy zamówiony towar w naszym sklepie internetowym ARENAWNETRZ.PL, na terenie Polski za pośrednictwem firm kurierskich lub własnym transportem.

Koszt dostawy zamówionego towaru, ze względu na szerokość produktową znajdującego się aktualnie w ofercie sklepu ARENAWNETRZ.PL, uzależniony jest od wagi towaru lub jego wartości lub gabarytu.

W celu usprawnienia procesu określenia kosztów dostawy, poniżej (cennik dostawy towaru) przedstawiamy przybliżone wartości kosztów dostawy. Każde Państwa zamówienie zostanie przez naszych pracowników przyjęte do określenia sposobu i kosztów dostawy. Zostaną Państwo o tym fakcie poinformowani drogą mailową i/lub telefonicznie niezwłocznie, ale nie później niż w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia. Zostanie również określony koszt dostawy zgodnie z Państwa zamówieniem..

Jeśli stan przesyłki budzi zastrzeżenia Klient jest zobowiązany powiadomić o takim fakcie kuriera i w jego obecności dokonać oględzin towaru wraz z wypełnieniem protokołu reklamacyjnego (POBIERZ).


USŁUGA DOSTAWY TOWARU NIE OBEJMUJE WNIESIENIA TOWARU.


Do naszych przesyłek załączamy:
  • fakturę sprzedażową
  • protokół reklamacyjny
  • informację „Ostrożnie szkło”
Nasze przesyłki są wysyłane przez sprawdzone firmy kurierskie. Towar natomiast jest pakowany na jednorazowe palety, które zabezpieczają przed ewentualnym uszkodzeniem. W momencie odbioru towaru proszę towar rozpakować przy kurierze! (proszę nie zwracać uwagi na prośby kuriera o szybkim przyjęciu przesyłki!). Wszelkie wątpliwości, lub niezgodności towaru z umową należy zgłosić kurierowi w jego obecności.

Cennik dostawy towaru:

Cennik dostawy towaru w firmie Arena Wnętrz s.c. (aktualizacja z dnia 26.11.2013)


Cennik w oparciu o wagę wysyłanego towaru.

Ze względu na szeroką gamę towarową sklepu internetowego Arena Wnętrz, każde zamówienie zostanie indywidualnie wycenione pod względem kosztów transportu.

Koszty transportu zostaną przedstawione telefonicznie klientowi przed wysłaniem towaru, a ich akceptacja jest równoważna z informacją o realizacji zamówienia wraz z kosztami przesyłki. 

 

1. Przesyłka drobnicowa (mały gabaryt – np. baterie, fugi,silikony )

- do 30 kg paczka 30zł


2. do 60 kg paleta o wymiarach (0,8x 0,5) o wysokości 0,5 m, cena 60 zł


3. do 100 kg paleta o wymiarach (0,8x 0,5) o wysokości 0,5 m, cena 120 zł


4. do  600 kg Paleta o wymiarach (1,2 x 0,8) o wysokości 1 m, cena 160 zł


5. do 1100 kg Paleta o wymiarach (1,2 x 0,8) o wysokości 1 m, cena 220 zł


 

WSZYSTKIE PODANE CENY ZAWIERAJĄ PODATEK VAT I SĄ CENAMI BRUTTO.Sklep internetowy ARENAWNETRZ.PL, oferuje Państwu różne formy płatności. Klient ma prawo wyboru najwygodniejszej dla siebie formy płatności spośród przedstawionych poniżej sposobów zapłaty.


 Za pobraniemprzy odbiorze towaru dostarczonego przez Kuriera (w przypadku tej formy płatności pobierana jest dodatkowa opłata przez Kuriera).
 Przelewrezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy (za datę zapłaty za towar przyjmuje się datę wpływu środków pieniężnych na konto sklepu ARENAWNETRZ.PL).
 Płatność onlinepłatność za pomocą systemu PAYU


 


+48 602 342 331

ARENA WNĘTRZ S.C.
63-440 KORYTNICA 86
RASZKÓW

NIP: 622-278-17-74
Regon: 302228985

+48 698 940 258
fax(62) 735 29 79
45017191
sklep@arenawnetrz.pl
Godziny funkcjonowania sklepu: od pon- do piątku od 7.00 do 17.00
sobota od 8.00 do 13.00
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz 271), z towaru zakupionego w naszym sklepie mogą Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w terminie i na warunkach określonych w powyższej Ustawie.

Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany i pozostaje w oryginalnym opakowaniu oraz nie został w żaden sposób zniszczony .

W przypadku ewentualnego odstąpienia od zakupu proszę odesłać nabyte towary na adres:

ARENA WNĘTRZ S.C.
Gorzycka 34 A
63-400 Ostrów Wielkoposlki

1.Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy (POBIERZ).

2.Towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu pozbawionym śladów zużycia, nie obklejonym etykietami osób trzecich, a także zabezpieczonym przed uszkodzeniem.

3.Koszty związane ze zwrotem towaru do siedziby sprzedawcy pokrywa Nabywca.

4.Wartość towaru zostanie zwrócona w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania i sprawdzenia przesyłki. W takim przypadku zostanie wystawiona faktura VAT - korekta, oryginał i kopia zostają wysłane do klienta e-mailem lub listem. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej. Po otrzymaniu podpisanej korekty sklep ARENAWNETRZ.PL dokonuje zwrotu pieniędzy na konto klienta.

WAŻNE:

NIE PRZYJMUJEMY PRZESYŁEK WYSŁANYCH NA ADRES ARENA WNĘTRZ ZA POBRANIEM.Zasady udzielonej Gwarancji regulują odpowiednie przepisy polskiego prawa.

Każdy towar oferowany w sklepie ARENAWNETRZ.PL jest objęty gwarancją producenta.

Podstawą rozpatrzenia gwarancji jest przedłożenie dokumentu potwierdzającego zakup reklamowanego towaru lub wypełnionej karty gwarancyjnej.

Gwarantowana jest jakość wyrobu, jego trwałość i cechy użytkowe. Gwarancja dotyczy wszystkich zjawisk, wad i usterek mających bezpośredni wpływ na klasyfikację jakościową towaru.

...Treść piątej zakładki7
...Treść piątej zakładki8
© Comarch SA 2014. All rights reserved Powered by Comarch ERP e-Sklep ®